Nedanstående säljare kommer gärna ut och besöker våra kunder i deras vardag.
Tveka inte att kontakta dem för ett personligt besök.

Försäljningschef
Henrik Jonth
Tel: 070-292 13 35
E-post: henrik.jonth@swedol.se

Säljchef region norr
Ulf Lagerström
Tel: 070-305 89 71
E-post: ulf.lagerstrom@swedol.se

Säljchef region mellan
Leif Åslin
Tel: 070-305 19 17
E-post: leif.aslin@swedol.se

Säljchef region syd
Joachim Jungtell
Tel: 070-305 22 91
E-post: joachim.jungtell@swedol.se

Key account manager
Yann Evain
Tel: 070-305 17 09
E-post: yann.evain@swedol.se
Key account manager
Christer Skantz
Tel: 070-305 30 69
E-post: christer.skantz@swedol.se
Key account manager
Anna-Karin Nystrand
Tel: 070-305 06 45
E-post: anna-karin.nystrand@swedol.se

Ansvarig säljare för området kring våra butiker: Region Norr
Haparanda
Peter Björkman
Tel: 070-305 10 75
E-post: peter.bjorkman@swedol.se
Skellefteå
Robhert Esserud
Tel: 070-305 11 91
E-post: robhert.esserud@swedol.se
Östersund
Fredrik Annerstedt
Tel: 070-305 11 20
E-post: fredrik.annerstedt@swedol.se
Umeå
Jan Öström
Tel: 070-305 10 89
E-post: jan.ostrom@swedol.se
Luleå
Vakant
Tel: 08-7120000
E-post: info@swedol.se
Örnsköldsvik
Gerhard Nordin
Tel: 070-305 79 64
E-post: gerhard.nordin@swedol.se
Sundsvall
Johnny Berglöf
Tel: 070-305 21 62
E-post: johnny.berglof@swedol.se
Gävle
Hans-Ingvar Ström
Tel: 070-305 79 62
E-post: hans-ingvar.strom@swedol.se
Hudiksvall
Mattias Larsson
Tel: 070-264 06 59
E-post: mattias.larsson@swedol.se
Borlänge
Martin Britts
Tel: 070-305 79 59
E-post: martin.britts@swedol.se

Falun
Peter Edlund
Tel: 070-305 11 54
E-post: peter.edlund@swedol.se
Uppsala
Johan Sigg
Tel: 070-305 79 55
E-post: johan.sigg@swedol.se
Norrtälje
Niklas Mattsson
Tel: 070-305 05 82
E-post: niklas.mattsson@swedol.se

Ansvarig säljare för området kring våra butiker: Region Mellan

Visby
Vakant
Tel: 08-7120000
E-post: info@swedol.se
Stockholm Globen
Kalle Dufva
Tel: 070-305 04 38
E-post: kalle.dufva@swedol.se

Tyresö
Mikael Keränen
Tel: 070-305 05 67
E-post: mikael.keranen@swedol.se
Södertälje
Peter Ljungner
Tel: 070-305 79 08
E-post: peter.ljungner@swedol.se
Sätra
Risto Lepik
Tel: 070-305 56 88
E-post: risto.lepik@swedol.se
Veddesta
Britta Larsen
Tel: 070-305 15 52
E-post: britta.larsen@swedol.se
Sollentuna
Viktor Wolffeldt
Tel: 070-305 10 83
E-post: viktor.wolffeldt@swedol.se
Arninge
Stefan Nord
Tel: 070-305 01 58
E-post: stefan.nord@swedol.se
Västerås
Peter Danielsson
Tel: 070-305 14 67
E-post: peter.danielsson@swedol.se
Eskilstuna
Krister Ryderling
Tel: 070-305 10 91
E-post: krister.ryderling@swedol.se

Karlstad
Adam Jonsson
Tel: 070-305 12 50
E-post: adam.jonsson@swedol.se

Örebro
Mattias Johansson
Tel: 070-221 65 14
E-post: m.johansson@swedol.se
Nyköping
Mattias Sandström
Tel: 070-309 67 15
E-post: mattias.sandstrom@swedol.se
Norrköping
Sophie Bark
Tel: 070-305 10 94
E-post: sophie.bark@swedol.se
Linköping
Rikard Gustavsson
Tel: 070-305 02 66
E-post: rikard.gustavsson@swedol.se
Motala
Johnny Lingefors
Tel: 070-305 10 82
E-post: johnny.lingefors@swedol.se

Ansvarig säljare för området kring våra butiker: Region Syd
Malmö
Jonny Lindhe
Tel: 070-305 01 29
E-post: jonny.lindhe@swedol.se
Kristianstad
Magnus Dahlman
Tel: 070-305 17 38
E-post: magnus.dahlman@swedol.se
Växjö
Håkan Lindahl
Tel: 070-305 79 11
E-post: hakan.lindahl@swedol.se

Borås
Vakant
Tel: 08-7120000
E-post: info@swedol.se
Uddevalla Trollhättan
Henric Forsell
Tel: 070-305 06 95
E-post: henric.forsell@swedol.se
Falköping
Fredrik Rydberg
Tel: 070-305 13 36
E-post: fredrik.rydberg@swedol.se
Jönköping
Magnus Broman
Tel: 070-305 79 16
E-post: magnus.broman@swedol.se
Kalmar
Per Bronge
Tel: 070-305 08 42
E-post: per.bronge@swedol.se
Värnamo
Jonas Kåreswed
Tel: 070-305 10 62
E-post: jonas.kareswed@swedol.se
Skövde
Fredrik Henricson
Tel: 070-305 00 13
E-post: fredrik.henricson@swedol.se
Göteborg Hisingsbacka
Per Carpenter
Tel: 070-305 79 31
E-post: per.carpenter@swedol.se
Göteborg Frölunda
Albin Marshall
Tel: 070-305 01 96
E-post: albin.marshall@swedol.se
Helsingborg
Mikael Taylor
Tel: 070-200 59 53
E-post: mikael.taylor@swedol.se
Halmstad
Magnus Dahlblom
Tel: 070-305 13 34
E-post: magnus.dahlblom@swedol.se
Skriv ut